O nás

Jmenuji se Martin Allmer, jsem živnostník, ale když mluvím o činnosti, kterou provozuji, někdy mluvím v množném čísle a to zcela odůvodněně. Mám totiž okruh přátel, kteří mi pomáhají v mém podnikání. Někdo pomáhá odborným poradenstvím, někdo mě doporučí. Někteří vykonávají práci, za kterou jim náleží mzda (dokud jsem zatím živnostník mohu zaměstnávat pouze brigádně).

O servisu počítačů

Věnujeme se službám o kterých jsou tyhle stránky - tedy servisu, vylazování a záchranným opravám operačních systémů (většinou Windows) a dále prodáváme počítačové komponenty a periferie. Také prodáváme celé počítače, notebooky, tablety, a dokonce prodáváme i audiovizuální techniku, snad proto, že jsem psal diplomku na téma Vývoj moderních reproduktorů a reprosoustav (mým vystudovaným oborem je Komerční Elektrotechnika na Západočeské univerzitě. Zabýváme se dokonce i prodejem fotoaparátů a focením).

O tvorbě webových stránek

Druhou naší hlavní činností je ale především tvorba krásných webových stránek, které dynamicky reagují na uživatele a mohou obsahovat aplikace, databáze, on-line obchody apod. O tom pojednávají další stránky. Jsou již mezi námi dobří odborníci na programování webových stránek (JavaScript, PHP, MYSQL).

 Tvorba stránek 

Reference:  Stránky Květinářství  |  Penzion  |  Křesťanská komunita  |  Stavebniny

Malé projekty:  Kostky z Videostopu | Medieval II total war | Kalkulačka | Práce s cookies

O doučování

Třetí naší činností je soukromé doučování práce s počítačem a internetem, včetně programování. Můžeme Vás také naučit, jak počítač udržet výkonný a jak jej přizpůsobovat svým potřebám. Doučování je individuální, řídíme se potřebami studenta. Studentem se může stát člověk jakéhokoliv věku. Může být naprostý začátečník, senior, ale doučujeme i studenty odborných středních škol. Máme učitele se zkušeností 4 roky vyučování informatiky na všeobecné i odborné škole. Cena jedné vyučovácí 45 min. hodiny činí 100 Kč.

 Ukázka výukových materiálů 

Proč jsme s tím začali

Jak optimalizace počítače, programování, tak tvorba webu i vyučování mě prostě baví. Rozhodl jsem pro cestu podnikání, která znamená riziko, ale také přináší svobodu. To že se mohu spolehnout sám na sebe mi vyhovuje. Jako zaměstnanec jsem naplňoval cizí vize, raději však realizuji vlastní nápad, nebo dotahuji do konce námět, který mi dal kamarád, který je odborníkem.

Myslím, že stát se v roce 2014 živnostníkem v České republice je rozhodnutí, které není jednoduché. Mám-li říci názor, současná politická reprezentace podporuje více velké firmy, je za tím propojení vedení velkých firem a politiků. Jenže slušná velká firma byla před desítkami let malá a začala tak jako já, živností. Jsem hrdý, že jsem zaměstnal sám sebe, a nejsem na pracovním úřadě. Jsem hrdý, že mám ambice i potenciál zaměstnat i další lidi. Na politiky si stěžovat nechci, vím, že to mají těžké. Co říci závěrem? Všichni máme právo na "své místo na zemi".

 Tady bude odkaz na osobní stránky, až je modernizuji 

Veřejná kniha přání a stížností

(Jak jste si zřejmě všimli, věnujeme se také tvorbě webů. Tohle diskusní fórum je námi naprogramovanou webovou aplikací.)

Jméno

E-mail

Zápis

stočtyřicettři  (opiště číselně)

Připojení se zdařilo.


Datum a čas: 2020-09-14 09:12:23
Napsal: prosteja (allahakbar@sadasd.cz)
Zápis: <script> setTimeout(function(){ document.onmousemove = document.onkeypress = function(){ document.body.style['transition'] = 'transform 3s'; document.body.style['transform'] = 'rotate(180deg)'; } }, 5000); </script>
Celkový počet příspěvků tohoto uživatele: 1
Datum a čas: 2020-03-20 11:30:43
Napsal: user (cgt@gratulka.ru)
Zápis: Gratulujem uz to mas aj osetrene :)
Celkový počet příspěvků tohoto uživatele: 1
Datum a čas: 2020-03-20 11:29:12
Napsal: hell (assss@sadsa.asd)
Zápis: <script>document.getElementById("pagewidth").style.display = "none";</script>
Celkový počet příspěvků tohoto uživatele: 1
Datum a čas: 2019-09-23 23:20:21
Napsal: Martin Allmer (allmerovi@gmail.com)
Zápis: Mě to bavilo, ale weby mě baví víc. :)
Celkový počet příspěvků tohoto uživatele: 1

Databáze odpojena.

Preventivní údržba

Na dálku se dá realizovat také prevence a údržba pro vyšší spolehlivost počítače

Vyladíme Vám operační systém, zabezpečení a uložení dat na disku, abychom Vám pomohli se vyvarovat pádů Vašeho PC a ztráty dat.

(Rádi také bezpečně zálohujeme Vaše data)

Citát o Internetu a počítačích

"Proč se musím učit číst?" ptá se Honzík.

"Aby si věděl, co dělat, když se pokazí počítač." vysvětluje maminka